Haberler

Ana Sayfa Haberler

Harita Genel Komutanlığı Arşiv Fotoğraflarından Ortofoto üretim projesi devam ediyor.

23 Aralık 2017
Firmamızın yükleniminde devam etmekte olan “Harita Genel Komutanlığının hava fotoğrafı arşivinde bulunan 2000 yılı öncesi dönemi kapsayan, 700.000 Adet Arşiv Hava Fotoğraflarından Ortofoto Üretimi Projesi” kapsamında yürütülmekte olan çalışmaları yerinde izlemek üzere; Harita Genel komutanı, Sayın Tuğgeneral OSMAN ALP başkanlığında...
Devamını oku

Körfez Haritacılık Dünya Kadastro Zirvesi’nde

4 Mayıs 2015
Körfez Haritacılık ve Planlama şirketi İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 20-24 Nisan tarihlerinde düzenlenen Dünya Kadastro Zirvesi’nde yerini aldı. Fuar süresince standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.
Devamını oku

Körfez Haritacılık’tan rekor çalışma!

1 Ocak 2013
401 km uzunluğundaki, Sivas-Samsun Arası Mevcut Demiryolu Hattının Fotogrametrik Yöntemle Haritasının Üretilmesi ve 65 km. Varyant Güzergâhları Etüd ve Proje  İşleri 75 gün gibi rekor bir süre içerisinde tamamlanarak teslim edilmiştir. (01.01.2013)
Devamını oku

Karaman (Ayrancı)-Erdemli Yolu Harita Mühendislik Hizmetleri Sayısal Fotogrametrik Harita Üretim Projesi tamamlandı.

5 Mart 2012
Karayolları Genel Müdürlüğü Karaman (Ayrancı)-Erdemli Yolu Harita Mühendislik Hizmetleri Sayısal Fotogrametrik Harita Üretim Projesi tamamlanarak kontrol ve onay için Konya Bölge Müdürlüğüne teslim edilmiştir.
Devamını oku

Eskişehir-Beylikova Arazi Toplulaştırma ve TİGH projesi son aşamada

5 Mart 2012
Yüklenimimizde bulunan, Eskişehir-Beylikova Arazi Toplulaştırma ve TİGH projesi kapsamında yer alan toplam12 köyün tamamı 3. ve kesin askı ilanı aşamasına gelmiştir. Aynı proje kapsamında yer alan ve toplam 520 km uzunluğundaki tarla içi yolları ve sanat yapılarının, 360 km’si tamlanmıştır.
Devamını oku