Kalite Politikamız

Gücünü temellerinden ve çalışanlarından alan Körfez Harita, iş hacmini artırmaya yönelik çabası kadar, geleceğe dinamik ve kurumsal yapısı ile daha sağlam bir organizasyon devretmek için de gayret sarf etmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kendi sahamızda kaliteden ödün vermeksizin eğitilmiş personelimizle birlikte yükümlülüğümüz altındaki projelerde yasal şartlara ve mevzuatlara uyarak, istenilen şartlara uygun ürün ve hizmet sağlamak, sürekli iyileştirmek kalite politikamızın vazgeçilmezidir. Ayrıca insani değerlerin ve çevrenin korunmasının da bunun bir parçası olduğuna inanmakta ve iş hayatımızı bu çerçevede şekillendirmekteyiz.

Körfez Harita’nın başarılarındaki en büyük faktör, kendilerini bir aile ortamında gibi rahat hisseden değerli arkadaşlarımızın gece gündüz büyük bir özveri, samimiyet ve takım ruhu ile çalışmalarıdır. Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı ve iş güvenliği sağlamak ve İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının gerekliliklerine uymak firmamızın kalite politikasıdır.